Březen 2011

ObRázKy

11. března 2011 v 23:30 Obrázky

ObRÁzkY


EmO SrDce.

11. března 2011 v 23:03 EMO

EmO SrDce.Emo HoUbiČkY

11. března 2011 v 22:54 EMO

EmO HoUbIčKyGoThIc

11. března 2011 v 22:40 GOTHIC
Mají rádi temno, smrt, sebepoškozování, žiletky, rock, punk, a ghotic metal a někteří říkají, že to jsou anděle smrti. Hledají krásu v tom, kde jiní lidé vidí jenom utrpení, smutek, odpor…Jejich způsob života, myšlení, oblékání a líčení asi normální smrtelník.


StyL ScEnE.

11. března 2011 v 18:03 | kikousek50 |  SCENE

Scene moda

Scene se obléká velice barevně.


Emo

10. března 2011 v 22:49 EMO
Emo je styl, který se týká hlavně hudby, ale patří k němu i styl oblékání a chování.
Fanoušci ema se nazývají emo-kids.
Emo je v podstatě zkratka pro emoce. Emoce jsou vyjádřeny v projevu, ale nejvíce v textech. Tenhle styl hrají jen kapely, které se nestydí dávat své emoce najevo a hlavně se nepřetvařují.
Je to jednoduše emocionální projev. Není to jen o hudbě a oblečení, ale hlavně o osobnosti.
V angličtině může také výraz "emo" znamenat i nešťastný a melancholický stav mysli.
U emo jedinců se také poměrně často vyskytují deprese a sebedestrukční skolny, jako například řezání žil apod.
Emo jako nadávka - Na internetu se v poslední době často vyskytuje výraz emo jako urážka vztahující se na lidi, kteří se ostatním jeví jako psychicky labilní nebo prostě jen rozebírají své osobní pocity na veřejných diskuzních fórech.
Mno jinak můj osobní názor na emo a emo kids si můžete přečíst zde.

Emo je styl rockové hudby, obvykle se vyznačuje melodickou muzikou a výraznými, často zpovědními texty. Vznikl v polovině osmdesátých let dvacátého století z hnutí hardcore punk ve Washingtonu DC, kde byl znám jako "emocionální hardcore" nebo "emocore" a propagoval kapely jako Rites jara a Embrace.
Jak šel Emo styl ruku v ruce se stylem současných amerických kapel punk rocku, tak se jeho zvuk a význam posunul a změnil. Míšením se s pop punkem a indie rockem byl kolem roku 1990 prezentován skupinami jako jsou Jawbreaker a Sunny Day Real Estate. Do poloviny roku 1990 se dále style EMO rozvíjel hlavně ve středních Spojených státech, kde se několik nezávislých nahrávacích společností začalo specializovat v tomto stylu.
Emo styl se dostal do hlavního proudu kultury kolem roku 2000 s prodejními úspěchy Jimmy Eat World a Dashboard Confessional. Také vznik žánr "SCREAMO". V posledních letech se pojem "EMO" stal častou kritikou novinářů, různých umělců a skupin různorodých stylů a zvuků.
Kromě hudby je výraz "EMO" často používán více obecně. Znamená zvláštní vztah mezi fanoušky a umělci a popisuje aspekty související módy, kultury a chování.

Jak vypadá scene make-up.

10. března 2011 v 22:21 SCENE

Jak vypadá scene make-up

Tady není velký rozdíl mezi scene a emo. Scene make-up se vyznačuje silnými očními linkami a výraznými stíny. Barvy a kombinace jsou na tobě, musí být hlavně vidět, fantazii se meze nekladou.
Pokud je ti pohodlné, můžeš použít umělé řasy. Už chybí jen rtěnka nebo lesk - opět vyber, co máš raději a hlavně co ti sluší. Scene make-up se nese ve znamení ženskosti a krásy, účelem není vypadat jak zfetovaný metalák.)

Scene vlasy a účesy

Také pro scene je typycká patka, ovšem ne přes oči, to by zakrylo váš pracný make-up. Delší patka se obvykle u scene girls přichytí výraznou sponkou, nejlépe s motivem nebo přímo ve tvaru květiny, barevnou čelenkou, ale klidně i šátkem. U scene boy zůstane volně nebo je lehce rozčepířená. Barvy vlasů jsou zcela na tobě, rozkošeně působí obarvené proužky ve vlasech u girls i u boys, od růžové po tyrkysovou, zkrátka, jak chceš ty.

Jak vytvořit scene účes

Základnímm znakem jsou vyžehlené konce vlasů, zatímco u hlavy jsou rozházené, rozčepířené. Jak takového účesu docílit? Podívej se na video a vybav svou koupelnu obřím lakem na vlasy a tupírovacím hřebenem (to je plochý a má krátké zuby těsně u sebe).

Jaký je rozdíl mezi scene a emo.

10. března 2011 v 21:58
Jaký jej rozdíl mezi scene a emo? Jak se pozná scene girl/ scene boy? Chceš vyzkoušet scene style a nevíš, jak na to? Čti dál, ale pamatuj, i scene je styl žití, nejsou tu žádná dogmatická pravidla "co musíš" a "co nesmíš".
Není divu, že si spousta lidí plete scene a emo, někdy dokonce i sami ti, kteří scene/ emo jsou, resp. se tak oblékají, češou a líčí. V článku o emo jsme už psali o pozérech, ty nechme teď stranou, a pojďme se podívat, co s vlasy, make-upem a oblečením ve stylu scene. Nezapomeňte ale, že jakýkoliv styl, včetně scene, nebude stylem, dokud ho nebudete žít. Nicméně stejně jako nejsou pravidla stylu, nejsou ani žádná pravidla, která by vám zakazovala tento styl vyzkoušet nebo jednou za čas provětrat. Pak ale budete mít look scene, ale nebudete praví scene. Není problém, pokud po tom netoužíte.


Rozdíl scene X emo

Scene človíček je veselý, společenský a miluje zábavu. Emo je v depresi ze světa a z komerce, ikdyž jak jsme psali, ani emo nemá zákaz veselí. Nicméně radost ze života je téměř synonymem ke scene stylu. Od toho se odvíjejí také barvy, make-up, účes a doplňky. Co mají ale společné, je odmítavý postoj k drogám, alkoholu a tabáku.

Scene oblečení

Scene móda se vyznačuje mixem všeho - barev, střihů, materiálů s velkým množstvím výrazných doplňků (sponky, čelenky, náramky, korále - hlavně výrazné, aby byly co nejvíc vidět).
Scene gilrs chodí převážně v krátkých sukních (aby zvýraznily svou ženskost), k nim je možné přidat legíny nebo barevné, co nejstrakatější podkolenky/ nadkolenky. Samozřejmě, že špatně nejsou ani kalhoty nebo tříčtvrťáky, ale zase by měly být holčičí, a když třeba trochu skate, tak ne o tři čísla větší. Šup na ně s barevným strakatým páskem a půl oblečku je hotovo.
Scene boy to mají snazší, jako vždy, preferují úzké kalhoty - roury, ke kterým platí opět výrazný pásek.Scene top

Trička, košile, bundy, mikiny a svetry se vyznačují barvami a potisky. Hlavně u triček hrají prim názvy kapel a obrázky animovaných postaviček.

Scene boty

Podpadky podtrhují ženskost a prodlužují nohy, stará pravda, a proto se jich nezříkají ani scene. Chodit v nich ale celý den po městě nebo po škole není právě pohodlný zážitek, a tak tu jsou balerínky nebo kecky, které jsou ideální i k sukni. Úplně nejlepší jsou takové, co mají potisk, podrážku v jiné barvě než svrchní materiál, a doma si k nim vyměníš tkaničky tak, aby byla každá jiná. Je jasné, že takovéhle botky nejsou nejlevnější, ale to by nebyly scene, aby nevzali do ruky fixu a boty si zkrátka neupravili. To je jedna z dalších módních věcí, buď originální a své oblečení originálně nakombinuj i uprav.

Co je scene STyl.

10. března 2011 v 18:17 SCENE
SCENE KIDS
Scene kids jsou opravdu úžasní a obvykle extrémně krásní.
Scene kids milují zábavu kolem sebe.Spousta lidí si mylně plete scene kids s emo .Je to ale hodně podobné.Rozdíl je v tom že scene kids nedbají tolik na jedíném stylu hudby a někteří z nich poslouchají třeba i rap z čímž se u Emařů moc často nesetkáváme.
NÁZORY SCENE KIDSScene kids jsou velmi veselí a pořád se smějou.nemají rádi smutné lidi kteří berou vše příliš vážně.Velmi populární je být sXe což znamená nekouřit nepít alkohol ,nebrat drogy a u některých případů nepožívat ani kofein.hodně scene kids jsou vegani,ale ne vždy to dodržují.

81.6% scene kids má Myspace

MLUVA SCENE KIDS

Velmi často používají slovíčka typu: rawrr","you are the sex," "bang bang bang," "i'm a ganstaa,"
Hodně používají slova typu"rad" a "stellar"

Scene kids mají rádi pokemony,ninja a podobné postavičky.

Scene kids milují focení .často se fotí se zakrytou pusou nebo očima.všechny fotky si upravují v photoshopu do té míry že vypadají jako plastoví.prostě dokonalost.scene kids mají velmi vysoké sebevědomí a nesnesou na sobě jedinou chybičku.V Americe jsou scene kids ještě více nenávidění než emo.žádná scene girl o sobě neříká že je scene.


SCENE OBLEČENÍ

Kalhoty = uzké těsně přiléhavé jeansy v různých barvách,nejen v černé.holky nosí barevné ulítlé sukně a pod ně leginy.

Trička = trička s co nejvíc ulítlým nápisem,
Hello kitty,mráčky,duha,sluníčka,puntíky,proužky,trčka kapel,srdíčka atd.

Šperky = populární jsou barevné korále,čím větší tím lepší.Na krku pověšené různé přívěšky ve tvaru srdce apod..Scene kids nosí také pyramidové pásky jako emo.Obří náušnice jsu velmi časté.Do vlasů si dávají veliké mašle nebo nějaké dětské sponkySponky s hello kitty,korunky apod..

Boty = vansky-kostičkované
Barevné baleríny
Conversky - každá jiná nebo tkaničky na každé botě jiné.

Scene make-up = jak holky tak i kluci sází na velmi výrazné líčení.
Nejzákladnější jsou velmi tmavé linky kolem očí,které mohou být dotáhlé až za hranici obočí.
Scene girls nosí velíké umělé řasy a hodně namalované oční víčka barevnými stíny.Objevují se barvy jako-modrá,fialová,žlutá,oranžová a červená.Nezáleží tolik na barvách ale na originalitě nápadu..

Scene vlasy a úcesy = jedna z nejdůležitějších věci jsou u scene kids vlasy.
Jsou bud hodně tmavé nebo naopak velmi světle blond.
Do svého úcesu přidávají hodne barevných pramínků v několika barvách.zase platí pravidlo že čím víc crazy tím líp.Holky mají často prodloužené vlasy.Ofina spadá do očí ale nikdy není uplně přes oči,protože by nebylo vidět líčení.Vlasy jsou nahoře na hlavě rozcuchané a dole jsou prameny absolutně rovně vyžehlené.

ScENe JsoU PrAví MoDelKY.

10. března 2011 v 18:05

Učesat se jako scene je asi opravdová fučka chce to hodne cviku a výdrži.

Co JE SCeNe

10. března 2011 v 17:49
Nejprve bych vám chtěla vysvětlit, co to vůbec znamená Scene. Scene (mnoho lidí to neví, čtěte "sín") se v mnohém podobá emu, ale přesto je dost odlišné. Asi největší rozdíl je v tom, že scene kids jsou narozdíl od emařů veselí a sebevědomí. Neutápí se v depresích, ale milují život, nenosí pouze černobílé kombinace oblečení, ale naopak barevné a výstřední, se šílenými kombinacemi. Jako je emo typické svou černou patkou, scene stoprocentně poznáte podle co nejbarevnějšího a nejneobvyklejšího účesu. Dalším z rozdílů je i hudební vkus. Mnoho ze scene queens a scene kings poslouchají hardcore nebo punk, vyjímkou ale není ani metal, nebo rap. Prostě naprostá svoboda výběru, poslouchejte si co chcete, buďte sví a hlavně nekopírujte a nepodřizujte se ostatním! Scene také často chodí na nejrůznější koncerty, a to nejen na ty velké, ale hlavně do klubů.
Mezi scene kids, a to je jedna z věcí společná s emem (předně však vycházející z hudební scény), je velmi rozšířené vegetariánství, a také náklonnost k SxE, což ve skratce znamená "nepij, nekuř, nefetuj a neměň pořád partnery". Více se dozvíte v podrobném článku o Straight Edge. Btw, scene kids můžete mimojiné poznat také podle slovníku, ale k tomuhle já se moc nepřikláním. Všude čtu, jak scene lidi poznáte podle slov "rawrrr" a "bang bang", ale kdyby to všichni hned používali, tak nevím jestli je to moc originální. A o originalitě je scene především, to si radši vymyslete slova vlastní :).

VIDEO

10. března 2011 v 17:45 SCENE
VLÁSKY JSOU GOOD

SCENE

10. března 2011 v 17:21

SCENE GIRL